موضوع : پذیرش دانشجو بدون کنکور | بازدید : 316 | تگ ها :
تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1391 | 11:38 | نویسنده : مدیر

 

دانشگاه بوعلی سینا از بین دانش‌آموختگان و دانشجویان ترم آخر کارشناسی، بدون آزمون برای تحصیلی 92-91 دانشجوی کارشناسی ارشد می‌پذیرد.

به گزارش ایسنا، متقاضیان باید دارای یکی از شرایط رتبه‌های اول تا سوم مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی برای ورود به همان رشته برگزیده، دانشجویان نمونه کشوری، رتبه‌های اول تا سوم جشنواره‌های بین‌المللی خوارزمی، جوان خوارزمی رازی و فارابی، نفر اول مسابقه‌ها و جشنواره‌های معتبر علمی بین‌المللی، رتبه اول کشوری جشنواره دانشجویان مبتکر و نوآور بسیجی شاهد و ایثارگر، دانشجویان رتبه اول دوره کارشناسی که ظرف مدت حداکثر چهار نیم سال دانش‌آموخته شوند و دارای میانگین کل حداقل 17 باشند و دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی با معدل کلی که جزئ 10 درصد برتر باشند.

متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ 30 خرداد ماه فرم‌های تکمیل شده را از سایت دانشگاه به آدرس WWW.basu.ac.ir دریافت و به صورت حضوری یا ارسال پست سفارشی به آدرس دفتر هدایت استعدادهای درخشان اقدام کنند. پذیرش تنها در رشته‌هایی صورت می‌گیرد که دوره کارشناسی ارشد در آن دانشگاه بوعلی سینا موجود باشد.

از آنجا که پرونده متقاضیان در تیرماه سال جاری بر اساس هفت نیم سال مورد بررسی قرار خواهد گرفت، لازم است کلیه نمرات متقاضیان استفاده از این تسهیلات تا زمان تکمیل فرم درخواست در کارنامه دانشجو ثبت شده باشد.

دانشجویانی که بر اساس معدل نیم‌سال هفتم جزء دانشجویان 10 درصد برتر نیستند، اما در انتهای نیم سال هشتم میانگین کل آنها از میانگین کل آخرین فرد 10 درصد برتر پذیرش شده کمتر نباشد، پرونده این رشته مجددا بر اساس رتبه‌بندی جدید بررسی می‌شود.

 
 
 
 موضوع : اخبار دانشگاه | بازدید : 425 | تگ ها :
تاريخ : يکشنبه 15 مرداد 1391 | 11:28 | نویسنده : مدیر

معاون اداری و مالی دانشگاه پيام نور كشور گفت : مخالف صددرصد شدن سيستم مجازی در دانشگاه پيام نور هستيم.
به گزارش اخبار پیام نور ، فيصل حسنی شب گذشته در جلسه روسای مراكز و واحدهای دانشگاه پيام نور مازندران در ساری با اشاره به اينكه تعداد مراكز دانشگاه‌های پيام نور از 250 مركز و واحد قبل از سال 87 به 500 مركز و واحد در سال جاری رسيده است، اظهار داشت: نداشتن چارت تشكيلاتی و تفصيلی در كل كشور معضل مهم و اساسي دانشگاه پيام نور است. حسنی با اعلام اينكه مخالف صددرصد شدن سيستم مجازی در دانشگاه پيام نور هستيم، تصريح كرد: دانشگاه بايد نيمه حضوری باشد و يك بخش آن بايد به صورت مجازی عمل كند.
پیش از این وزیر علوم تاکید کرده بود که دانشگاه پیام نور در سال‌های گذشته تا حدودی با ماموریت‌های اصلی خود که ارایه آموزش‌های مجازی و از راه دور بوده فاصله گرفته استموضوع : پذیرش دانشجو | بازدید : 524 | تگ ها :
تاريخ : دوشنبه 12 تير 1391 | 16:28 | نویسنده : مدیر

پذيرش دانشجو در دوره های کارشناسی ارشد واحد بين المللي دانشگاه شيراز

واحد بین المللی دانشگاه شيراز اقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي در بيش از 70 رشته - گرايش  در مقطع كارشناسي ارشد جهت نيمسال اول 92-91 نموده است.


جهت بازديد از رشته ها اينجارا كليك نمائيد. وپس از رويت جدول، گروه علمي مورد نظر خود را انتخاب نموده و اطلاعات رشته- گرايش مورد نظر را باز بين فرمائيد.

 

شرايط تحصيل در دوره كارشناسي ارشد:
 

 

 

·     مدرک فارغ ­التحصیلی،  دانشنامه رسمی دانشگاه شیراز می­باشد.

·  محتوای آموزش رشته­ ها و تعداد واحدهای هر رشته، مطابق با محتوای آموزشی و تعداد واحدهای همان رشته در دانشگاه شیراز می باشد.

. تدریس در این واحد توسط اساتید دانشگاه شیراز انجام می پذیرد.

·     برنامه­ ریزی تشکیل كلاس­ها برای تمامی روزهای هفته انجام می­شود و پذیرفته شدگان ملزم به حضور در كلاس­ها می باشند.

·    دانشجویان در صورت کسب نمرات ممتاز رتبه اول در طول دوره تحصیلی از تخفیف لازم برخودار میشوند.

·    دانشجویان از امکانات  آزمایشگاهی،  كتابخانه ها و پایگاه های اطلاعاتی آنلاین دانشگاه شیراز بهرمند می گردند.

·  هزینه های دوره اعم از شهریه ثابت ومتغیر، شهریه دروس پیش نیاز، پایه و زبان انگلیسی و هزینه­ های اقامتی به عهده دانشجویان است.

·         انتقال یا مهمان شدن پذیرفته شدگان این  واحد امكان پذیر نمی باشد.

        محل برگزاري كليه كلاسها در ساختمان دانشكده واحد بين الملل در شيراز مي باشد.


 

ب - مدارک لازم جهت ثبت نام اولیه:

 

 

 

1- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی،

 

 داوطلبین گرامی می بایست مدارک زیر را اسکن نموده و در قسمت ارسال مدارک، ضمیمه فرم ثبت نام نمایند.

2- صفحه اول شناسنامه،

3- عکس 4×3 داوطلب که در سال جاری گرفته شده باشد،

4- ریز نمرات دوره کارشناسی،

5- دانشنامه دوره کارشناسی یا گواهی موقت پایان دوره کارشناسی،

 

 توجه: دانشجویانی که نیمسال آخر دوره کارشناسی خود را می گذرانند باید از دانشگاه محل تحصیل خود گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا  31/6/91   ارائه نمایند.

6- در صورتي كه جزء نفرات اول تا سوم دوره كارشناسي بوده ايد، ارائه گواهي رتبه ممتازي  و يا در صورت داشتن فعاليت هاي علمي ، پژوهشي ارائه مدرك مربوطه.

 

 7- واريز اينترنتي مبلغ 650.000 ريال براي كليه رشته ها بجز رشته هاي مهندسي شيمي، مهندسي نفت،نانو شيمي، كليه گرايشهاي مهندسي عمران،و كليه گرايشهاي زيست شناسي كه مبلغ 300.000 ريال را ابتدا جهت ثبت نام اوليه واريز مي نمايند. سپس در مرحله بعد كه به تعداد چند برابر ظرفيت پذيرش، دعوت به مصاحبه مي شونددر مرحله قبل از مصاحبه مبلغ 350.000 ريال ديگر نيز واريز مي نمايند.

 

توجه: جهت پرداخت اينترنتي احتياج به شماره 16 رقمي پشت كارت، رمز اينترنتي كارت و رمز دوم كارت  (cvv2 ) و تاريخ انقضاي كارت مي باشد. جهت تهيه رمز اينترنتي كارت مي بايست به خودپرداز هاي عضو شتاب مراجعه  فرماييد. رمز دوم كارت (cvv2) پشت كارت نوشته شده است.

 

 توجه1: لطفاً در ثبت نام دقت کافی نمائید زیرا مبلغ واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

توجه2 : چنانچه تمايل به ثبت نام در بيش از يك رشته داريد، مي بايست به ازاء هر رشته يا گرايش مبلغ ذكر شده را بطور جداگانه  واريز نمائيد.

 

   توجه3:داوطلبان پس از ارسال موفق مدارک و ثبت نام اولیه، از طریق شماره كاربري و رمز عبور که در اختیار آنان قرار داده شده است، ظرف مدت دو روز کاری (شنبه الی چهارشنبه) از صحت ارسال مدارک خود که توسط کارشناسان واحد بین الملل بررسی گردیده است، اطمینان حاصل نمایند. بعد از ثبت نام جهت پي گيري به اخبار سايت مراجعه فرمائيد.


 ج – پذیرش:

 

پذيرش در مقطع كارشناسي ارشد در دو مرحله صورت مي پذيرد. پس از اتمام دوره ثبت نام، در مرحله اول بخش يا گروه علمي مربوطه بر اساس بررسي مدارك وصول شده از داوطلبين، با در نظر گرفتن  1- معدل كل دوره كارشناسي 2- دانشگاه محل تحصيل 3- سوابق آموزشي و پژوهشي ( گواهي ممتازي، مقالات، اختراعات، تأليف ، ترجمه و ..... ) داوطلبين را اولويت بندي نموده، و در مرحله دوم بر اساس موارد فوق تا چهار برابر ظرفيت دعوت به مصاحبه مي شوند. مثال ( بخش هاي زيست شناسي ، مهندسي شيمي ، مهندسي عمران )در ساير گروه  ها پس از بررسي مدارك، آزمون كتبي از كليه داوطلبين به عمل آمده، سپس از افرادي كه حد نصاب مورد نظر گروه علمي مربوطه را دارا باشند براي مصاحبه علمي دعوت بعمل مي آيدو يا اينكه پس از بررسي مدارك كليه داوطلبين به مصاحبه دعوت مي شوند.

 چنانچه در هر مرحله از پذيرش تعداد داوطلبان و يا پذيرفته شدگان هر رشته گرايش كمتر از پنج نفر باشد آن رشته گرايش تشكيل نمي گردد و مبلغ واريزي ثبت نام برگشت داده خواهد شد.


د. شهريه تحصيلي:

 

1- شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی(بدون تغییرتا پایان دوره) 13،310،000 ريال است.
2- شهریه متغیر هر واحد درسی نظری  2،662،000 ريال است.
توجه:هر واحد  رساله آزمايشگاهي 2.5 برابر ، هر واحد درس آزمايشگاهي و رساله غير آزمايشگاهي 2 برابر، و هر واحد  درس عملي( عمليات صحرايي و ..) 1.5 برابر درس نظري محاسبه مي شود.

شهريه متغير هر سال  10 درصد افزايش مي يابد. 

داوطلبين گرامي پس از قبولي و پذيرفته شدن در رشته ثبت نامي مربوطه لازم است جهت معافي زبان مدارك موجود در جدول را ارائه نمايند در غير اينصورت به تبصره 1 مراجعه كنند.ارائه نمره قابل قبول از يكي از آزمونهاي زبان انگليسي به شرح زير:

سطح

نمره

TOEFL     paper-based

500

IELTS          Academic

5/5

IELTS             General

  6

            TOFEL اينترنتي

60

MCHE

55

         TOLIMO

500

   
   

تبصره 1 : در صورت نداشتن مدارك فوق از پذیرفته شدگان در بدو ورود امتحان معافی زبان گرفته خواهد شد و در صورتي كه در بدو ورود معاف نشوند ملزم به شركت و قبولي در امتحانات معافي بعد از آن مي باشند و ملزم مي باشند قبل از دفاع از پايان نامه معاف شوند

 

 تبصره 2 : پذيرفته شدگان در صورت نياز، با پيشنهاد گروه علمي مربوطه موظف به گذراندن دروس پيش نياز مي باشند.

هـ - مهلت ثبت نام:

داوطلبین می بایست مدارک لازم در بند ب را به صورت فایل های jpg  اسکن نموده وضمن پر کردن فرم ثبت نام به آن پیوست نموده و حداکثر تا تاریخ 31/05/91 از طریق سایت اینترنتی ارسال نمایند.

 

 قابل توجه داوطلبين :
داوطلبيني كه ثبت نام مي نمايند پس از اطمينان از اينكه مدارك آنها به بخش ارسال گرديده است . مي بايست در اقدام بعدي حداكثر 3 روز قبل از تاريخ مصاحبه به سايت مراجعه نموده تا از اسامي داوطلبين دعوت به مصاحبه شده ( مخصوص رشته هايي كه آزمون كتبي ندارند.) و مكان و زمان دقيق مصاحبه  اطلاع حاصل نمايند.

اعلام نتايج:

  • اعلام قطعی قبولی از طریق سایت اینترنتی (www.shirazu.ac.ir/suid ) اعلام خواهد شد.

    ساعات تماس: از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 2 بعد از ظهر و پنج شنبه ها از 8 تا12 مي باشد.

    تلفن تماس: 6286560-0711موضوع : پذیرش دانشجو | بازدید : 357 | تگ ها :
تاريخ : شنبه 10 تير 1391 | 19:45 | نویسنده : مدیر

به گفته رئیس شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام، به علت تعامل با دولتها برای عضوگیری در این شبکه، عضویت در آن به کندی صورت می گیرد.
مهدی جوانمرد  درباره جزئیات و آخرین وضعیت کاری شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام و همکاری کامستک (کمیته اجرایی همکارهای علمی و فناوری سازمان کنفرانس اسلامی) با این شبکه به نکاتی اشاره کرد.

وی با یادآوری اینکه شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام، 19 دی ماه 89 در چهاردهمین اجلاس عمومی کامستک، تصویب و در 16 دی ماه سال گذشته رسماً توسط پروفسور عطاالرحمن - هماهنگ کننده کل کامستک، در دانشگاه پیام نور افتتاح شد، ادامه داد: شبکه دانشگاههای مجازی کشورهای اسلامی با پیشنهاد ایران به کامستک ارائه شد. پس از آن، عطاالرحمان طی نامه‌ای به وزرای علوم کشورهای اسلامی عضو کنفرانس سران کشورهای اسلامی (OIC) آنها را به عضویت در این شبکه فراخواند و مزایای عضویت در شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام را به آنان یادآور شد.

این عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور در ادامه اعلام کرد که پس از ارسال این دعوتنامه، دو درخواست رسمی از کشورهای عراق و افغانستان برای عضویت دریافت شده و تعدادی از دانشگاههای کشورهای عضو (OIC) از جمله مالزی تمایل خود را برای عضویت در شبکه اعلام کرده اند.

به گفته رئیس شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام، با توجه به اساسنامه شبکه، عضویت از طریق دولتهای عضو کنفرانس سران کشورهای اسلامی صورت می گیرد. به همین دلیل، باید ابتدا با دولتهای عضو (OIC) تعامل صورت گیرد که به تبع آن برخی مباحث سیاسی و اقتصادی پیش می آید که همین موضوع عضویت کشورها را در شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام کند می کند.

وی خاطرنشان کرد که شبکه دانشگاههای مجازی، حلقه گمشده ای است که ضمن تسریع فرایند یاددهی و یادگیری می تواند به عنوان ابزاری برای تحقق عدالت آموزشی و توسعه فرایند خودآموزی، اشتراک گزاری و مدیریت منابع و محتواها را محقق سازد.

رئیس شبکه دانشگاههای مجازی کشورهای اسلامی درباره پرتال این شبکه، گفت: شبکه دانشگاههای مجازی کشورهای اسلامی با نشانی www.invu.irبه چهار زبان فعال است، اما در حال حاضر امکان عضویت دانشجویان در آن فراهم نیست و این شبکه تنها دانشگاههای کشورهای عضو کنفرانس سران کشورهای اسلامی را بهم متصل می کند.

این مقام مسئول در دانشگاه پیام نور درباره بودجه اداره شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام، اظهار داشت: کمکهای وزارت علوم، دانشگاه پیام نور همچنین طرحهای پژوهشی و آموزشی که توسط شبکه صورت می گیرد، بودجه شبکه را تامین خواهد کرد.

وی ادامه داد: در واقع با توجه به ماده 2 اساسنامه پیشنهادی ایران برای شبکه مذکور، این شبکه سازمانی خودگردان، غیرسیاسی و غیرانتفاعی با رویکرد بین المللی تحت حمایت کامستک است و منابع مالی آن توسط کشور میزبان تامین خواهد شد. تاکنون تمام هزینه های مالی شبکه توسط دانشگاه پیام نور تامین شده و شبکه کاملاً از حمایت های مالی و معنوی این دانشگاه برخوردار است

 موضوع : پذیرش دانشجو | بازدید : 1072 | تگ ها : پذیرش دانشجو,دانشگاه مجازی
تاريخ : چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 | 9:12 | نویسنده : مدیردانشگاه صنعتی امیر کبیر  براي سال 91 در دوره هاي ذيل(آموزش الکترونیکی - مجازی ) از طريق آزمون ورودي دانشجو مي پذيرد:

1– مجموعه آموزش الكترونيكي (مجازي) در سطح كارشناسي ارشد از ميان رشته هاي موجود در دانشگاه به شرح:

"علوم كامپيوتر، سيستم هاي هوشمند، مهندسي قدرت – مديريت انرژي، مهندسي مخابرات (ICT)، مديريت فن آوري اطلاعات پزشكي، مهندسی پزشکی بيومتريال، مهندسي شيمي پيشرفته، مهندسي سيستم هاي اقتصادي و اجتماعي، مديريت سيستم و بهره وري، مهندسي مالي، سازه هاي دريايي، مهندسي و مديريت ساخت، مكانيك خاك و پي، مهندسي فن آوري اطلاعات (IT)، شبكه هاي كامپيوتري، مهندسي فن آوري اطلاعات و مديريت، معماري كامپيوتر، هوش مصنوعي، مهندسي متالورژي و مواد – جوشكاري، مهندسي قابليت اطمينان سامانه هاي مكانيكي، مخازن هيدروكربوري، مهندسي هسته اي-كاربرد پرتوها، صنايع پتروشيمي، مهندسي حمل و نقل دريايي "

2- مجموعه مديريت اجرايي براي مهندسان (MBE)، دوره هاي بين الملل دانشجو مي پذيرد.

- آزمون ورودي اين دوره ها در اوايل خرداد ماه 1391برگزار مي شود. براي اطلاع از نحوه برگزاري و چگونگي انجام آزمون متعاقبا به سايت aut.ac.ir مراجعه فرمائيد.

http://aut.ac.ir/www/aut/main/?l=3&s=page&p=paziresh

 

 

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی

 

دانشگاه صنعتی امیر کبیر

 


 

 موضوع : | بازدید : | تگ ها : ,
تاريخ : پنجشنبه 15 مهر 1395 | 14:01 | نویسنده : مدیر


فروش عطرهای برتر با ماندگاری بالا در فروشگاه اینترنتی عطر پرشین فیوم.

 


www.persianfume.ir

 

 

    خرید عطر و ادکلن،خرید عطر مردانه،خرید عطر زنانه  با برترین برند های روز دنیا در فروشگاه عطر پرشین فیوم

 

مطالعه آخرین مقالات و اخبار دنیای عطر ،تاریخچه عطر،انواع عطر،عطرهای محبوب در فروشگاه عطر پرشین فیوم

 صفحه قبل 1 ... 62 63 64 65 66 صفحه بعد

پیچک