دانشستان

اخبار دانشگاه

نزدیک کردن سطح دانشگاه به شاخص‌های بین‌المللی

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از بازنگری در برنامه‌های درسی برای نزدیک کردن سطح این دانشگاه به شاخص های بین‌المللی خبر داد.
پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، حسین بلندی شصت و ششمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی را فرصت مناسبی برای بازبینی و مرور نتایج و برنامه‌ریزی‌های گذشته در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی دانست.
وی ادامه داد: تبادل اطلاعات در خصوص تصمیم گیری‌هایی که در گذشته انجام شده می‌تواند ما را در اصلاح مسیر کلی و خط مشی دانشگاه آزاد اسلامی یاری کند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: این اجلاس نشان داد که خوشبختانه در حوزه‌های مختلف فعالیت‌های بسیار خوب و چشمگیری انجام شده و واحدها خیلی خوب و فعال عمل کرده‌اند و با شرایطی که ما در نیمه اول امسال داشتیم، تفاوت چشم‌گیری داشته است.
بلندی در خصوص فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه آموزش، افزود: در این حوزه بحث جذب و استخدام نیروها منطبق با شرایط شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال انجام است و عملا هر کسی که وارد دانشگاه می‌شود باید در فراخوان جذب شرکت کند، همچنین همه اعضای هیئت علمی حق‌التدریسی باید به نحوی از صلاحیت‌های عمومی لازم برخوردار باشند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص آیین‌نامه‌های آموزشی این دانشگاه گفت: در حال استفاده از تجارب همکاران خود در واحدهای مختلف هستیم تا بتوانیم آیین‌نامه آموزشی موجود در دانشگاه را به نحوی مورد بازبینی و مرور مجدد قرار دهیم.
وی تصریح کرد: در حوزه گسترش نیز در هر استان یک طرح جامع آموزشی تدوین شده و هدف ما این است که بتوانیم برای همه استان‌ها از شورای گسترش آموزش عالی یک موافقت اصولی اخذ کنیم تا از این پس واحدها در سراسر کشور بتوانند به صورت استانی نسبت به پیگیری اخذ مجوزها اقدام کنند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: در حوزه هیئت ممیزه و ارتقا، حدود 210 کمیته منتخب در واحدهای متوسط و بالاتر ما در حال تشکیل است که در گام نخست در 20 استان هیئت ممیزه مستقل خواهیم داشت و این را در دستور کار داریم که نسبت به اخذ احکام لازم اقدام کنیم و اگر این احکام صادر شود این کمیته‌ها می‌توانند به صورت مستقل فعالیت کنند.
این استاد دانشگاه در خصوص فعالیت‌های حوزه خدمات آموزشی نیز اظهار داشت: در این حوزه به غیر دوره‌های دکترا، عملا تمامی اختیاراتی که در سازمان مرکزی وجود داشته را به استان‌ها واگذار کردیم؛ هدف اصلی ما تمرکز زدایی بوده که خوشبختانه این کار به خوبی در حال انجام است.
وی افزود: در حوزه برنامه‌های درسی یک بازنگری کلی را در دستور کار داریم و امیدواریم همه واحدها ما را در این راه همراهی کنند و سعی داریم برای دروس هر بخشی که بازنگری می‌شود نسبت به اعلام فراخوان برای تألیف کتب آموزشی اقدام کنیم و بتوانیم کتب یکسانی را برای هم‌سطح‌سازی مطالبی که در کلاس‌ها به دانشجویان ارایه می‌شود، فراهم کنیم.
وی در پایان ضمن ابراز رضایت از میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در شصت و ششمین اجلاس سراسری رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: از همه دست اندرکاران این دانشگاه، که از ساده‌ترین تا عالی‌ترین فعالیت‌ها را انجام دادند و زحمات بسیاری را متحمل شدند قدردانی می‌کنم.

موضوع : اخبار دانشگاه | بازدید : 145 | تگ ها :
+ نوشته شده در  پنجشنبه 26 بهمن 1391ساعت 7:28 توسط مدیر 

آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد پزشکی از امروز و ایجاد رشته پرستاری نظامی

مرکز سنجش آموزش پزشکی، تازه ترین تغییرات منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 92 را اعلام کرد.
پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، بر اساس این تغییرات اعلام شده، در رشته روانشناسی بالینی ضریب درس زبان در مقطع کارشناسی ارشد رشته امتحانی روانشناسی بالینی(2) است.
در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی نام کامل منبع شماره 6 درس مدیریت مالی و اقتصاد، (مدیریت مالی در مراقبت سلامت و بیمارستانی) است.
براساس اعلام دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی دارندگان مدارک کارشناسی علوم بیولوژی (جانوری، سلولی مولکولی، گیاهی، میکروبیولوژی و ژنتیک)، علوم و صنایع غذایی، فیزیولوژی،زیست شناسی، پرستاری، بیهوشی مجاز به انتخاب رشته امتحانی سم شناسی هستند.
همچنین براساس اعلام دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، رشته جدید پرستاری نظامی به رشته های امتحانی کارشناسی ارشد اضافه شده است. پذیرش برای این رشته در دو دانشگاه علوم پزشکی ارتش و بقیه ا... بوده و متقاضیان باید ضوابط مربوط به این دو دانشگاه را (مندرج در دفترچه راهنما) داشته باشند.
مدرک تحصیلی مورد پذیرش در رشته پرستاری نظامی شامل کارشناسی پرستاری است.
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی از امروز 24 بهمن آغاز می شود و داوطلبان تا 12 اسفند فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در آزمون ثبت نام کنند و پس از ارسال مدارک ثبت نام به صورت اینترنتی، کد رهگیری را دریافت کنند. مهلت ویرایش و تصحیح اطلاعات ثبت نامی از 21 تا 23 اسفند ماه است.

آزمون در روزهای 8 و 9 خردادماه سال 92 در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود.

موضوع : کارشناسی ارشد | بازدید : 146 | تگ ها :
+ نوشته شده در  چهارشنبه 25 بهمن 1391ساعت 7:00 توسط مدیر 

برنامه‌ریزی برای راه اندازی رشته گیم در مقطع کارشناسی و ارشد


برنامه ریزی برای ارتقای رشته های تحصیلی گیم به سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، در دستور کار بنیاد ملی بازی های رایانه ای قرار گرفت.
پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، بازی سازی رایانه‌ای به عنوان یک رشته دانشگاهی توسط بنیاد ملی بازیهای رایانه ای در دفتر برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی به تصویب رسیده است.
براین اساس رشته - گرایش های جدید " کاردان فنی بازی سازی رایانه ای"، " کاردان حرفه ای کارگردانی و طراحی بازی های رایانه ای" و " کاردان حرفه ای کارگردانی هنری بازی های رایانه ای" در دفتر برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه جامع علمی- کاربردی تصویب شده است.
ایجاد اشتغال در بخش صنعت، آموزش نیروی انسانی متخصص و متعهد با هدف تثبیت اقتدار فرهنگی ایران در جهت سند چشم انداز توسعه با توجه به پیشینه غنی فرهنگی اسلامی از اهداف اصلی راه اندازی این رشته ها در سطوح تحصیلات عالیه بوده که تدوین سرفصل و برنامه های درسی آن با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای صورت گرفته است.
در این راستا جلسه معارفه اساتید دانشگاه علمی کاربردی گیم با حضور دکتر بهروز مینایی مدیرعامل و محمد بیطرف قائم مقام مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار شد.
در این جلسه سید ادریس مستقیم به عنوان استاد رشته طراحی پایه و هادی یادگاری به عنوان استاد درس مبانی هنرهای تجسمی، حسام بنی اقبال به عنوان استاد درس های داستان نویسی و زیبا شناسی و جعفر بختیار به عنوان استاد درس کارگاه عمومی رایانه و کاربینی معرفی شدند.
بنیاد ملی بازی های رایانه ای برنامه های آموزشی خود را پیش تر با تاسیس انستیتو ملی بازی سازی به عنوان نخستین مرکز تخصصی آموزش ساخت بازی در کشور، آغاز کرده بود.

موضوع : کارشناسی ارشد | بازدید : 151 | تگ ها :
+ نوشته شده در  چهارشنبه 25 بهمن 1391ساعت 6:59 توسط مدیر 

وضعیت دانشگاههای ایران در رتبه‌بندی ISC و زمان اعلام تازه‌ترین نتایج رتبه‌بندی

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با ارائه گزارشی از وضعیت دانشگاههای ایرانی شرکت کننده در رتبه بندی ISC، به زمان اعلام تازه ترین نتایج رتبه بندی اشاره کرد.
پرتال دانشگاهی به نقل از جعفر مهراد در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد رتبه بندی دانشگاهها و پژوهشگاه ها در سال 1390، گفت: رتبه بندی دانشگاه ها سه سال متوالی است که از سال 1389 به بعد توسط ISC انجام می گیرد.
سرپرست ISC ادامه داد: تعیین معیارها و شاخصهای ISC راهی طولانی را طی کرده و از زمان وزارت محمد مهدی زاهدی تا وزارت کامران دانشجو، اقدامات موثر و زیرساخت های ضروری برای رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی پیاده سازی شده و با تعریف و تعیین دقیق معیار ها و شاخص ها، اکنون رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی در سومین سال خود به سر می برد.
تعداد دانشگاههای ایرانی شرکت کننده در رتبه‌بندی
مهراد درباره تعداد دانشگاههای داخل کشور که در رتبه بندی ISC شرکت کردند، اظهار داشت: در سال 1389 در کل 93 دانشگاه در رتبه بندی ISC شرکت کردند که از این مجموع 29 دانشگاه مربوط به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و 64 دانشگاه و پژوهشگاه متعلق به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بود.
به گفته وی در سال 1390 تعدادی دیگر از دانشگاه ها، علاقمندی خود را به رتبه بندی ISC ابراز کرده و در این رتبه بندی شرکت کردند. در این سال 30 دانشگاه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و 66 دانشگاه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر اساس معیارها و شاخص های ISC مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار گرفتند.


ادامه مطلب
موضوع : اخبار دانشگاه | بازدید : 145 | تگ ها :
+ نوشته شده در  چهارشنبه 25 بهمن 1391ساعت 6:57 توسط مدیر 

آغاز ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از 6 اسفند

ثبت نام در آزمون ورودی دوره‌های کاردانی به کارشناسی نا پیوسته سال 92 از روز یکشنبه 6 اسفند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش آغاز می شود.
پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کاردانی به کارشناسی نا پیوسته سال 92 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از روز یکشنبه 6 اسفند 91 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده و تا روز شنبه 12 اسفند 91 ادامه خواهد داشت.
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور حاوی شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی و سایر موارد در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه 30 اسفند 91 منتشر و همزمان هم  بر روی سایت سازمان قرار داده می شود.
هریک از داوطلبان ضرورت دارد در مهلت مقرر پس از دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق آن و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام حداکثر تا روز شنبه 12 اسفند ماه 91 به سایت سازمان مراجعه و با تکمیل تقاضانامه الکترونیکی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
پرداخت هزینه ثبت نام اینترنتی بوده و داوطلبان لازم است به وسیله کارت عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن فعال است با مراجعه به سایت سنجش و پرداخت مبلغ  144 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

این آزمون روز پنج شنبه 24 مرداد 92 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود.

 


موضوع : پذیرش دانشجو | بازدید : 140 | تگ ها :
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 بهمن 1391ساعت 7:30 توسط مدیر 

فروش عطر


 

    فروش عطرهای برتر با ماندگاری بالا در فروشگاه اینترنتی عطر پرشین فیوم.

 www.persianfume.ir

 خرید عطر و ادکلن،خرید عطر مردانه،خرید عطر زنانه  با برترین برند های روز دنیا در فروشگاه عطر پرشین فیوم

مطالعه آخرین مقالات و اخبار دنیای عطر ،تاریخچه عطر،انواع عطر،عطرهای محبوب در فروشگاه عطر پرشین فیوم

عطر و ادکلن مردانه و زنانه اصل / جدیدترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه برند و اورجینال و … عطر و ادکلن پرشین فیوم /قیمت عطر / خرید عطر / فروش عطر / جدیدترین عطر و ادکلن ها.

عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس های روغنی ساخته می شوند.اینکه در هر عطری میزان اسانس روغنی به کار رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می دهد که خوب است شما هم با آنها آشنا شوید تا موقع خرید انتخاب دقیق تری داشته باشید.

انواع عطر

* پرفیوم ها: پرفیوم ها بهترین و با دوام ترین نوع رایح ها با 22 درصد اسانس روغنی هستند.

* ادو پرفیوم ها: بعد از پرفیوم ها، اتدوپرفیوم ها قرار می گیرند. این گروه با داشتن 15 الی 22 درصد روغن معطر رتبه دوم را به دست می آورند.

* ادوتویلت ها: این دسته 8 تا 15 درصد اسانس روغنی دارند.

* ادکلن ها: که برای مردان استفاده می شود تنها حدود 4 درصد روغن دارند.

* اوفرش ها: اما رقیق ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده می شوند که 3 درصد اسانس روغنی دارند و به کار آنهایی می آیند که دلشان می خواهد عطرشان بسیار ضعیف و ملایم باشد. هر چقدر میزان اسانس روغنی یک عطر بیشتر باشد قیمتش هم بیشتر و ماندگاری اش زیادتر خواهد بود. برای همین با توجچه به استفاده ای که از عطرتان می کنید یکی از دسته های بالا را انتخاب کنید. معمولا برای مهمانی ها دسته اول و دوم گزینه های بسیار مناسبی هستند، به خصوص آنهایی که دوست ندارند عطرشان را به همراه شان ببرند و مجددا تجدیدش کنند. برای استفاده های روزمره و محیط های کاری، از ادوتویلت ها و ادوفرش ها استفاده کنید که رایحه های رقیق و ملایمی دارند. امروزه ادوپرفیوم ها و ادوتویلت ها، بیشترین تولید خودشان را دارند. چون آدم های امروزی بیشتر از هر چیزی خواستار ماندگاری هستند و هر دو این موارد ماندگاری نسبتا بالایی دارند.

ایجاد وبلاگ رایگان در سیستم بلاگ دهی بلاگ سازان با قابلیت بهینه سازی هر وبلاگ در گوگل،سیستم وبلاگ دهی بلاگسازان،ایجاد وبلاگ تحت سئو

 

 

 وبلاگ بسازید و با استفاده از مقالات بهینه سازی وبلاگ ،وبلاگ خود را در گوگل ارتقاء دهید

موضوع : | بازدید : | تگ ها : ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 1 اسفند 1395ساعت 14:17 توسط مدیر 

صفحه قبل 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 ... 74 صفحه بعد
 

ایجاد وبلاگ

سفارش تبليغات
آژانس هواپیمایی | پایه چراغ | تور کيش | تور نوروز 96 | اشعار | کانال تلگرام | بازار فرش کاشان | ایجاد وبلاگ |ثبت نام آزمون تيزهوشان | فکس پاناسونيک | تور استانبول | عطر | خبر شیراز | شهر سفر | بانک اخبار | طراحی وبسایت | خريد لباس زنانه | فروشگاه طاووس | فلزياب و طلاياب | محصولات چرمي خاطره | فرش کاشان | طراحي سايت | دستگاه بنر | محصولات ايکيا شيراز | خريد بليط هواپيما | وکیل | دستگاه چاپ بنر | سايت صنعت ايران | دستگاه برش ليزري | فلزياب | فروش آنلاین فرش | قيمت پروژکتور
X
تبليغات