آخرين نوشته ها

 • جزئیات پاسخگویی به سئوالات کنکور ۹۷ اعلام شد
 • جزئیات دریافت کارت‌ شرکت در کنکور ۹۷ منتشر شد
 • نتایج چند برابر ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد
 • شرط حذف کنکور
 • راه اندازی رشته کارشناسی ارشد مدیریت موزه در دانشگاه هنر اصفهان
 • مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۷ تمدید شد
 • اصلاحات دفترچه ارشد امروز منتشر می شود
 • انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۷ از ساعت ۸ شب آغاز می‌شود
 • نتیجه کنکور ارشد ساعت ۱۶ امروز منتشر می شود
 • بازگشت هزار نخبه ایرانی به کشور
 • جدیدترین تغییر کنکور ۹۸ اعلام شد
 • سوم خرداد آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی
 • مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی تمدید شد
 • زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور تغییر کرد
 • مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی تمدید نمی شود
 • ساعت کاری دانشگاه شریف کاهش یافت
 • ۵ دانشگاه برتر کشور در تولید علم مهندسی برق معرفی شدند
 • مصاحبه پذیرش مقطع عمومی حوزه های علمیه خواهران آغاز شد
 • ظرفیت پذیرش دکتری در دانشگاه های آزاد و پیام نور محدود شد
 • میزان سئوالات درس معارف اقلیت های دینی در کنکور ۹۷ افزایش یافت
 • خبرنامه

  آمار

  آنلاین : 2
  بازدید امروز : 26
  بازدید دیروز : 248
  بازدید هفته گذشته : 639
  بازدید ماه گذشته : 5279
  بازدید سال گذشته : 54839
  کل بازدید : 655575

  پذيرش دانشجو در دوره های کارشناسی ارشد واحد بين المللي دانشگاه شيراز

  واحد بین المللی دانشگاه شيراز اقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي در بيش از 70 رشته - گرايش  در مقطع كارشناسي ارشد جهت نيمسال اول 92-91 نموده است.


  جهت بازديد از رشته ها اينجارا كليك نمائيد. وپس از رويت جدول، گروه علمي مورد نظر خود را انتخاب نموده و اطلاعات رشته- گرايش مورد نظر را باز بين فرمائيد.

   

  شرايط تحصيل در دوره كارشناسي ارشد:
   

   

   

  ·     مدرک فارغ ­التحصیلی،  دانشنامه رسمی دانشگاه شیراز می­باشد.

  ·  محتوای آموزش رشته­ ها و تعداد واحدهای هر رشته، مطابق با محتوای آموزشی و تعداد واحدهای همان رشته در دانشگاه شیراز می باشد.

  . تدریس در این واحد توسط اساتید دانشگاه شیراز انجام می پذیرد.

  ·     برنامه­ ریزی تشکیل كلاس­ها برای تمامی روزهای هفته انجام می­شود و پذیرفته شدگان ملزم به حضور در كلاس­ها می باشند.

  ·    دانشجویان در صورت کسب نمرات ممتاز رتبه اول در طول دوره تحصیلی از تخفیف لازم برخودار میشوند.

  ·    دانشجویان از امکانات  آزمایشگاهی،  كتابخانه ها و پایگاه های اطلاعاتی آنلاین دانشگاه شیراز بهرمند می گردند.

  ·  هزینه های دوره اعم از شهریه ثابت ومتغیر، شهریه دروس پیش نیاز، پایه و زبان انگلیسی و هزینه­ های اقامتی به عهده دانشجویان است.

  ·         انتقال یا مهمان شدن پذیرفته شدگان این  واحد امكان پذیر نمی باشد.

          محل برگزاري كليه كلاسها در ساختمان دانشكده واحد بين الملل در شيراز مي باشد.


   

  ب - مدارک لازم جهت ثبت نام اولیه:

   

   

   

  1- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی،

   

   داوطلبین گرامی می بایست مدارک زیر را اسکن نموده و در قسمت ارسال مدارک، ضمیمه فرم ثبت نام نمایند.

  2- صفحه اول شناسنامه،

  3- عکس 4×3 داوطلب که در سال جاری گرفته شده باشد،

  4- ریز نمرات دوره کارشناسی،

  5- دانشنامه دوره کارشناسی یا گواهی موقت پایان دوره کارشناسی،

   

   توجه: دانشجویانی که نیمسال آخر دوره کارشناسی خود را می گذرانند باید از دانشگاه محل تحصیل خود گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا  31/6/91   ارائه نمایند.

  6- در صورتي كه جزء نفرات اول تا سوم دوره كارشناسي بوده ايد، ارائه گواهي رتبه ممتازي  و يا در صورت داشتن فعاليت هاي علمي ، پژوهشي ارائه مدرك مربوطه.

   

   7- واريز اينترنتي مبلغ 650.000 ريال براي كليه رشته ها بجز رشته هاي مهندسي شيمي، مهندسي نفت،نانو شيمي، كليه گرايشهاي مهندسي عمران،و كليه گرايشهاي زيست شناسي كه مبلغ 300.000 ريال را ابتدا جهت ثبت نام اوليه واريز مي نمايند. سپس در مرحله بعد كه به تعداد چند برابر ظرفيت پذيرش، دعوت به مصاحبه مي شونددر مرحله قبل از مصاحبه مبلغ 350.000 ريال ديگر نيز واريز مي نمايند.

   

  توجه: جهت پرداخت اينترنتي احتياج به شماره 16 رقمي پشت كارت، رمز اينترنتي كارت و رمز دوم كارت  (cvv2 ) و تاريخ انقضاي كارت مي باشد. جهت تهيه رمز اينترنتي كارت مي بايست به خودپرداز هاي عضو شتاب مراجعه  فرماييد. رمز دوم كارت (cvv2) پشت كارت نوشته شده است.

   

   توجه1: لطفاً در ثبت نام دقت کافی نمائید زیرا مبلغ واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

  توجه2 : چنانچه تمايل به ثبت نام در بيش از يك رشته داريد، مي بايست به ازاء هر رشته يا گرايش مبلغ ذكر شده را بطور جداگانه  واريز نمائيد.

   

     توجه3:داوطلبان پس از ارسال موفق مدارک و ثبت نام اولیه، از طریق شماره كاربري و رمز عبور که در اختیار آنان قرار داده شده است، ظرف مدت دو روز کاری (شنبه الی چهارشنبه) از صحت ارسال مدارک خود که توسط کارشناسان واحد بین الملل بررسی گردیده است، اطمینان حاصل نمایند. بعد از ثبت نام جهت پي گيري به اخبار سايت مراجعه فرمائيد.


   ج – پذیرش:

   

  پذيرش در مقطع كارشناسي ارشد در دو مرحله صورت مي پذيرد. پس از اتمام دوره ثبت نام، در مرحله اول بخش يا گروه علمي مربوطه بر اساس بررسي مدارك وصول شده از داوطلبين، با در نظر گرفتن  1- معدل كل دوره كارشناسي 2- دانشگاه محل تحصيل 3- سوابق آموزشي و پژوهشي ( گواهي ممتازي، مقالات، اختراعات، تأليف ، ترجمه و ..... ) داوطلبين را اولويت بندي نموده، و در مرحله دوم بر اساس موارد فوق تا چهار برابر ظرفيت دعوت به مصاحبه مي شوند. مثال ( بخش هاي زيست شناسي ، مهندسي شيمي ، مهندسي عمران )در ساير گروه  ها پس از بررسي مدارك، آزمون كتبي از كليه داوطلبين به عمل آمده، سپس از افرادي كه حد نصاب مورد نظر گروه علمي مربوطه را دارا باشند براي مصاحبه علمي دعوت بعمل مي آيدو يا اينكه پس از بررسي مدارك كليه داوطلبين به مصاحبه دعوت مي شوند.

   چنانچه در هر مرحله از پذيرش تعداد داوطلبان و يا پذيرفته شدگان هر رشته گرايش كمتر از پنج نفر باشد آن رشته گرايش تشكيل نمي گردد و مبلغ واريزي ثبت نام برگشت داده خواهد شد.


  د. شهريه تحصيلي:

   

  1- شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی(بدون تغییرتا پایان دوره) 13،310،000 ريال است.
  2- شهریه متغیر هر واحد درسی نظری  2،662،000 ريال است.
  توجه:هر واحد  رساله آزمايشگاهي 2.5 برابر ، هر واحد درس آزمايشگاهي و رساله غير آزمايشگاهي 2 برابر، و هر واحد  درس عملي( عمليات صحرايي و ..) 1.5 برابر درس نظري محاسبه مي شود.

  شهريه متغير هر سال  10 درصد افزايش مي يابد. 

  داوطلبين گرامي پس از قبولي و پذيرفته شدن در رشته ثبت نامي مربوطه لازم است جهت معافي زبان مدارك موجود در جدول را ارائه نمايند در غير اينصورت به تبصره 1 مراجعه كنند.  ارائه نمره قابل قبول از يكي از آزمونهاي زبان انگليسي به شرح زير:

  سطح

  نمره

  TOEFL     paper-based

  500

  IELTS          Academic

  5/5

  IELTS             General

    6

              TOFEL اينترنتي

  60

  MCHE

  55

           TOLIMO

  500

     
     

  تبصره 1 : در صورت نداشتن مدارك فوق از پذیرفته شدگان در بدو ورود امتحان معافی زبان گرفته خواهد شد و در صورتي كه در بدو ورود معاف نشوند ملزم به شركت و قبولي در امتحانات معافي بعد از آن مي باشند و ملزم مي باشند قبل از دفاع از پايان نامه معاف شوند

   

   تبصره 2 : پذيرفته شدگان در صورت نياز، با پيشنهاد گروه علمي مربوطه موظف به گذراندن دروس پيش نياز مي باشند.

  هـ - مهلت ثبت نام:

  داوطلبین می بایست مدارک لازم در بند ب را به صورت فایل های jpg  اسکن نموده وضمن پر کردن فرم ثبت نام به آن پیوست نموده و حداکثر تا تاریخ 31/05/91 از طریق سایت اینترنتی ارسال نمایند.

   

   قابل توجه داوطلبين :
  داوطلبيني كه ثبت نام مي نمايند پس از اطمينان از اينكه مدارك آنها به بخش ارسال گرديده است . مي بايست در اقدام بعدي حداكثر 3 روز قبل از تاريخ مصاحبه به سايت مراجعه نموده تا از اسامي داوطلبين دعوت به مصاحبه شده ( مخصوص رشته هايي كه آزمون كتبي ندارند.) و مكان و زمان دقيق مصاحبه  اطلاع حاصل نمايند.

  اعلام نتايج:

  • اعلام قطعی قبولی از طریق سایت اینترنتی (www.shirazu.ac.ir/suid ) اعلام خواهد شد.

   ساعات تماس: از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 2 بعد از ظهر و پنج شنبه ها از 8 تا12 مي باشد.

   تلفن تماس: 6286560-0711

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در دوشنبه 12 تير 1391 ساعت 16:28 توسط : مدیر | دسته : پذیرش دانشجو | 765 بازدید
 • []

 • به گفته رئیس شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام، به علت تعامل با دولتها برای عضوگیری در این شبکه، عضویت در آن به کندی صورت می گیرد.
  مهدی جوانمرد  درباره جزئیات و آخرین وضعیت کاری شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام و همکاری کامستک (کمیته اجرایی همکارهای علمی و فناوری سازمان کنفرانس اسلامی) با این شبکه به نکاتی اشاره کرد.

  وی با یادآوری اینکه شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام، 19 دی ماه 89 در چهاردهمین اجلاس عمومی کامستک، تصویب و در 16 دی ماه سال گذشته رسماً توسط پروفسور عطاالرحمن - هماهنگ کننده کل کامستک، در دانشگاه پیام نور افتتاح شد، ادامه داد: شبکه دانشگاههای مجازی کشورهای اسلامی با پیشنهاد ایران به کامستک ارائه شد. پس از آن، عطاالرحمان طی نامه‌ای به وزرای علوم کشورهای اسلامی عضو کنفرانس سران کشورهای اسلامی (OIC) آنها را به عضویت در این شبکه فراخواند و مزایای عضویت در شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام را به آنان یادآور شد.

  این عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور در ادامه اعلام کرد که پس از ارسال این دعوتنامه، دو درخواست رسمی از کشورهای عراق و افغانستان برای عضویت دریافت شده و تعدادی از دانشگاههای کشورهای عضو (OIC) از جمله مالزی تمایل خود را برای عضویت در شبکه اعلام کرده اند.

  به گفته رئیس شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام، با توجه به اساسنامه شبکه، عضویت از طریق دولتهای عضو کنفرانس سران کشورهای اسلامی صورت می گیرد. به همین دلیل، باید ابتدا با دولتهای عضو (OIC) تعامل صورت گیرد که به تبع آن برخی مباحث سیاسی و اقتصادی پیش می آید که همین موضوع عضویت کشورها را در شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام کند می کند.

  وی خاطرنشان کرد که شبکه دانشگاههای مجازی، حلقه گمشده ای است که ضمن تسریع فرایند یاددهی و یادگیری می تواند به عنوان ابزاری برای تحقق عدالت آموزشی و توسعه فرایند خودآموزی، اشتراک گزاری و مدیریت منابع و محتواها را محقق سازد.

  رئیس شبکه دانشگاههای مجازی کشورهای اسلامی درباره پرتال این شبکه، گفت: شبکه دانشگاههای مجازی کشورهای اسلامی با نشانی www.invu.irبه چهار زبان فعال است، اما در حال حاضر امکان عضویت دانشجویان در آن فراهم نیست و این شبکه تنها دانشگاههای کشورهای عضو کنفرانس سران کشورهای اسلامی را بهم متصل می کند.

  این مقام مسئول در دانشگاه پیام نور درباره بودجه اداره شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام، اظهار داشت: کمکهای وزارت علوم، دانشگاه پیام نور همچنین طرحهای پژوهشی و آموزشی که توسط شبکه صورت می گیرد، بودجه شبکه را تامین خواهد کرد.

  وی ادامه داد: در واقع با توجه به ماده 2 اساسنامه پیشنهادی ایران برای شبکه مذکور، این شبکه سازمانی خودگردان، غیرسیاسی و غیرانتفاعی با رویکرد بین المللی تحت حمایت کامستک است و منابع مالی آن توسط کشور میزبان تامین خواهد شد. تاکنون تمام هزینه های مالی شبکه توسط دانشگاه پیام نور تامین شده و شبکه کاملاً از حمایت های مالی و معنوی این دانشگاه برخوردار است

   

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در شنبه 10 تير 1391 ساعت 19:45 توسط : مدیر | دسته : پذیرش دانشجو | 640 بازدید
 • [] • دانشگاه صنعتی امیر کبیر  براي سال 91 در دوره هاي ذيل(آموزش الکترونیکی - مجازی ) از طريق آزمون ورودي دانشجو مي پذيرد:

  1– مجموعه آموزش الكترونيكي (مجازي) در سطح كارشناسي ارشد از ميان رشته هاي موجود در دانشگاه به شرح:

  "علوم كامپيوتر، سيستم هاي هوشمند، مهندسي قدرت – مديريت انرژي، مهندسي مخابرات (ICT)، مديريت فن آوري اطلاعات پزشكي، مهندسی پزشکی بيومتريال، مهندسي شيمي پيشرفته، مهندسي سيستم هاي اقتصادي و اجتماعي، مديريت سيستم و بهره وري، مهندسي مالي، سازه هاي دريايي، مهندسي و مديريت ساخت، مكانيك خاك و پي، مهندسي فن آوري اطلاعات (IT)، شبكه هاي كامپيوتري، مهندسي فن آوري اطلاعات و مديريت، معماري كامپيوتر، هوش مصنوعي، مهندسي متالورژي و مواد – جوشكاري، مهندسي قابليت اطمينان سامانه هاي مكانيكي، مخازن هيدروكربوري، مهندسي هسته اي-كاربرد پرتوها، صنايع پتروشيمي، مهندسي حمل و نقل دريايي "

  2- مجموعه مديريت اجرايي براي مهندسان (MBE)، دوره هاي بين الملل دانشجو مي پذيرد.

  - آزمون ورودي اين دوره ها در اوايل خرداد ماه 1391برگزار مي شود. براي اطلاع از نحوه برگزاري و چگونگي انجام آزمون متعاقبا به سايت aut.ac.ir مراجعه فرمائيد.

  http://aut.ac.ir/www/aut/main/?l=3&s=page&p=paziresh

   

   

  پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی

   

  دانشگاه صنعتی امیر کبیر

   


   

   

  نوشته شده در چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 ساعت 9:12 توسط : مدیر | دسته : پذیرش دانشجو | 1338 بازدید
 • []

 •  

  برای ورود روی عنوان کتابخانه کلیک کنید

  فهرست کتابخانه های دیجیتال

  کتابخانه دیجیتال سایت مرجع

  کتابخانه مجازی فارسی قفسه

  کتابخانه الکترونیکی دید

  کتابخانه دیجیتال نور

  بزرگترین کتابخانه الکترونیکی

  کتابخانه مجازی ایران

  کتابخانه الکترونیکparstech

  کتابخانه امید ایران

  کتابخانه دیجیتال

  کتابخانه سایت معارف

  کتابخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی

  کتابخانه تبیان

  کتابخانه گویا

  کتابخانه الکترونیکی ثنارای

  اینترنت و کامپیوتر

  کتابخانه بلاغ

  کتابخانه ایت الله مصباح یزدی

  کتابنمای جهانی

  کتابخانه اندیشه قم

  کتابخانه امام خمینی

   

  کتابخانه ال بیت

   کتابخانه ایت الله مکارم شیرازی

  کتابخانه حوزه نت

   

  کتابخانه امام علی

   

  کتابخانه حدیث نت

   کتابخانه اینترنتی نیک صالحی

  کتابخانه سایت قرانیان

  کتاب های قرانی1

  کتاب های قرانی 2

   

       

   

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 22 فروردين 1391 ساعت 15:47 توسط : مدیر | دسته : کتابخانه های آنلاین | 761 بازدید
 • []

 • مشاهده آنلاین برخی کتاب های مذهبی و فلسفی

  مشاهده انلاین کتاب

  آشنائى با قرآن 5
  مطهرى،مرتضى‏

  آشنائى با قرآن 4
  مطهرى،مرتضى‏

  آشنائى با قرآن 3
  مطهرى،مرتضى‏

  آشنائى با قرآن 1
  مطهرى،مرتضى‏

   

  آشنائى با قرآن 2
  مطهرى،مرتضى‏

   

  آشنائى با علوم اسلامى 3
  مطهرى، مرتضى‏

   

  آشنائى با علوم اسلامى 1
  مطهرى، مرتضى‏

   

    آشنائى با قرآن 8
  مطهرى،

  مرتضى‏

   

  آشنائى با قرآن 7
  مطهرى

  ،مرتضى‏

   

   آشنائى با قرآن 6
  مطهرى،مرتضى‏

   

   

   

  احکام اعتکاف‏
  فلاح‏زاده، محمدحسین‏

  آقا بزرگ تهرانى‏

   آموزش فلسفه ج 2
  مصباح یزدى، محمدتقى‏

   آموزش فلسفه ج 1
  مصباح یزدى،محمدتقى‏

   

  آشنائى با علوم اسلامى 2
  مطهرى، مرتضى‏

  احکام جوانان‏
  اکبرى، محمد

  آیین همسردارى‏
  امینى،ابراهیم‏

  ابوالاسود دوئلى فى المیزان‏
  المنصور، محمد

  اشنائی با سوره‏ها
  محدثى جواد

   آثار اسلامى مکه و مدینه‏
  جعفریان، رسول‏

  اخلاق معاشرت‏
  محدثى، جواد

  اخلاق در قرآن 2
  مکارم شیرازى، ناصر

  اخلاق در قرآن 1
  مکارم شیرازى، ناصر

  احکام اعتکاف‏
  فلاح‏زاده، محمدحسین‏

  احکام نماز
  وحیدى، محمد

  ازژرفای نماز
  آیة‏الله خامنه ای

  اسلام و مقتضیات زمان ج 1
  مطهرى، مرتضى‏

  الاصفى 2
  فیض کاشانى، مولى محمد محسن‏

  استقامت‏
  صدر، سیدرضا

  ادراک حسى از دیدگاه ابن سینا
  فعالى، محمد تقى‏

  بیدارگران اقالیم قبله‏
  حکیمى، محمد رضا

  بامداد اسلام‏
  زرین کوب عبدالحسین‏

  اهل بیت در آیه تطهیر
  مرتضى عاملى، سید جعفر

  الهى‏نامه
  حسن‏زاده آملى

  المسیح فی القرآن  

  توضیح المسائل‏
  خمینى(امام)، روح اللّه‏

  تعلیم و تربیت در نهج البلاغه‏
  زهادت، عبدالمجید

  تجلى و ظهور عرفان نظرى‏
  رحیمیان، سعید

  تاریخ اسلام از آغاز تا هجرت‏
  دوانى، على‏

  پیرامون انقلاب اسلامى‏
  مطهرى مرتضى‏

  مراحل اخلاق در قرآن کریم
  آیة الله جوادى آملى

  مبادى اخلاق در قرآن کریم
  آیة الله جوادى آملى

  کارنامه اسلام‏
  زرین کوب عبدالحسین‏

  چهل حدیث(حج)
  مهدى‏پور، محمود

  حبیب بن مظاهر
  محدثى، جواد

  علم اخلاق اسلامى
  نراقى،مهدى

  درسهایى از تاریخ تحلیلى اسلام 4
  محلاتى، رسول‏

  درسهایى از تاریخ تحلیلى اسلام 3
  محلاتى، رسول‏

  درسهایى از تاریخ تحلیلى اسلام 2
  محلاتى، رسول‏

  درسهایى از تاریخ تحلیلى اسلام 1
  محلاتى، رسول‏

  علوم قرآنى
  آیة الله محمد هادى معرفت

  ملا فتح اللّه اصفهانى‏
  محمدى، محمدعلى‏

  نهج البلاغه

  ماخذ شناسى قواعد فقهى‏
  مرکز مطالعات تحقیقات اسلامى‏

  معراج السعادة
  ملا احمد نراقى

   
  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 22 فروردين 1391 ساعت 15:50 توسط : مدیر | دسته : کتاب آنلاین | 671 بازدید
 • []

 • برچسب‌ها: ,
  نوشته شده در دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 18:05 توسط : مدیر | دسته : | بازدید


 • سفارش تبليغات
  سفر به ترکیه | پاپ آپ استند نمایشگاهی | هتل و اقامت | منزل مبله شیراز | دیاگ | فلزیاب تصویری | میز کانتر | گیت کنترل تردد | سئو سایت | پاپ آپ نمایشگاهی | فلزیاب | آگهی استخدام | طلایاب | دستگاه فلزیاب | منزل مبله شیراز | لباس هندی | سفر به تایلند| فلزیاب | ثبت شرکت | منزل مبله شیراز | راهنمای سفر | سفر به گرجستان | ساخت وبلاگ رایگان | دکتر نوروزیان | دکوراسیون داخلی اصفهان | سفر به روسیه | محمد دبیری
  X
  تبليغات