آخرين نوشته ها

 • مهلت ثبت نام برای نقل و انتقال دانشگاه آزاد تمدید شد
 • آغاز ثبت نام دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای علمی کاربردی
 • ساعت 24 دوشنبه آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور 97
 • کارنامه آزمون دستیاری دندانپزشکی منتشر شد
 • شروع انتخاب رشته دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد از فردا
 • تمدید مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی
 • سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری ۹۷ فعال شد
 • امشب آخرین مهلت دریافت کارت آزمون کاردانی به کارشناسی
 • سهم استانها از برترین های کنکور
 • مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای تمدید شد
 • کنکور ۹۸ با ۲ نوع سؤال برگزار می‌شود
 • مهلت انتخاب رشته ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد امروز پایان می یابد
 • ابلاغ سرفصل‌های بازنگری شده ۱۷ رشته تحصیلی دانشگاه آزاد
 • ارائه دوره مهارت های پیشرفته در دانشگاه فنی و حرفه ای
 • رشته «تاریخ ایران» در دانشگاه مازندران ایجاد می شود
 • مهلت انتخاب رشته ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد تمدید شد
 • آزمون عملی داوطلبان گروه هنر کنکور ۱۱ مرداد برگزار می شود
 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد
 • فردا آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی ۹۷
 • نتایج دوره بدون آزمون دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد اعلام شد
 • خبرنامه

  آمار

  آنلاین : 2
  بازدید امروز : 221
  بازدید دیروز : 21
  بازدید هفته گذشته : 242
  بازدید ماه گذشته : 3010
  بازدید سال گذشته : 67812
  کل بازدید : 668548


  به گفته رئیس اتحادیه دانشگاههای غیردولتی غیرانتفاعی، شهریه ای که امسال از پذیرفته شدگان فنی و حرفه ای دریافت می شود با اشتباه سهوی سازمان سنجش بر اساس شهریه سال 90-88 و 15 درصد افزایش شهریه امسال در نظر گرفته شده است.
  به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از علی آهون منش با اعلام این خبر اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی در سال تحصیلی 89-88 تصویب کرد که تمام کاردانیهای آموزش و پرورش و هنرستانیها زیر نظر وزارت علوم قرار گیرند و این وزارتخانه در آن سال بخشی از این دانشجویان کاردانی را پذیرش کرد.
  وی گفت: در سال دوم پذیرش این دانشجویان یعنی 90-89 و در آخرین لحظات، علیرغم اینکه دانشگاههای غیرانتفاعی بر افزایش 30 تا 40 درصدی شهریه اصرار داشتند، وزارت علوم اعلام کرد که برای همه رشته ها از جمله همین دانشجویان هنرستانی که دوره های کاردانی خود را در موسسات غیردولتی وابسته به وزارت علوم آغاز کرده بودند و در واقع دانشجویان جدیدالورود به شمار می آمدند باید افزایشی معادل 50 هزارتومان به شهریه ثابت و 10 درصد شهریه متغیر را داشته باشند.
  به گفته آهون منش، امسال وقتی که شهریه ورودیهای جدید فنی و حرفه ای در دفترچه جدید اعلام شد، متوجه شدیم که همان شهریه مصوب دو سال پیش یعنی 50 هزار تومان شهریه ثابت و 10 درصد شهریه (سال تحصیلی 89-88) متغیر اعمال شده و هیچ افزایش شهریه ای نسبت به سال تحصیلی گذشته در دفترچه ثبت نام اعلام نشده است.
  وی ادامه داد: در حالیکه امسال شهریه دانشگاههای غیردولتی 15 درصد افزایش یافته است و این رقم در دفترچه امسال اعمال نشده بود.
  رئیس اتحادیه دانشگاههای غیردولتی غیرانتفاعی ادامه داد: دفتر گسترش وزارت علوم با ارسال نامه ای به سازمان سنجش بر لزوم اعلام افزایش 15 درصدی شهریه در دفترچه کاردانیهای فنی و حرفه ای برای سال تحصلی جدید تاکید کرد.
  آهون منش گفت: حال به شهریه فنی و حرفه ایها 15 درصد نسبت به سال 89-88 اضافه شده نه نسبت به 90-89، در نتیجه شهریه جدیدالورودهای فنی و حرفه ایها در سال تحصیلی جاری نسبت به سال گذشته علی رغم افزایش 15 درصدی دو سال گذشته کمتر است.
  وی افزود: بنابراین به این دلیل که این موضوع سهواً اتفاق افتاده است قرار شد دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی جاری 50هزارتومان بابت افزایش شهریه ثابت، 10 درصد برای شهریه متغیر و 15 درصد هم برای شهریه ای که امسال اضافه شده، پرداخت کنند.


  برچسب‌ها:
  نوشته شده در دوشنبه 16 بهمن 1391 ساعت 7:27 توسط : مدیر | دسته : دانشگاه غیر انتفاعی | 486 بازدید
 • []


 • فرمانده دانشگاه علوم انتظامی از راه اندازی دپارتمانی تحت عنوان ˈدپارتمان رفتارˈ در این دانشگاه خبر داد.  پرتال دانشگاهی به نقل از   گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار ˈمحمد تقی عصارˈ با اعلام این خبر افزود: این دپارتمان موظف است براساس نحوه رفتار ماموران پلیس؛ دوره های آموزشی مورد نیاز را طراحی و همچنین نوع آموزش،کتب، مقالات و سیمنارهای در بخش رفتار با مردم را تنظیم کند.

  فرمانده دانشگاه علوم انتظامی همچنین از ارتقاء اساتید دانشگاه علوم انتظامی به مرتبه دانشیاری خبر داد و گفت: در این دانشگاه علاوه بر امتیاز دانشیاری، پنج دانشیار به تدریس می پردازند، علاوه بر اجرای دوره های دکتری، دوره های تحصیلات تکمیلی نیز توسعه پیدا می کند.

  وی با اشاره به راه اندازی گروه آموزشی پلیس فتا، گفت: این گروه عملیاتی شده و سردار ˈکمال هادیانفرˈ رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات، مدیر این گروه می باشد.

  این مقام مسئول خاطرنشان کرد: هر گروه آموزشی می تواند نشریه علمی – پژوهشی و یا نشریه علمی – ترویجی داشته باشد.

  عصار، توسعه آموزش های علمی و مهارتی را یکی از اهداف پلیس حرفه ای عنوان کرد و از ایجاد رشته های مرتبط در امور پلیسی مانند مدیریت پیشگیری از جرم، مدیریت آگاهی و ایمنی و ترافیک در مقطع دکتری به منظور ارتقاء سطح علمی مدیران خبرداد.

  وی استاندارد آموزش نیروهای پلیس ایران در مقایسه با کشور های دیگر را بسیار خوب توصیف و به بازدید هیات پلیس سازمان اینترپل از دانشگاه علوم انتظامی اشاره کرد و گفت: ‏ارائه گزارش تولید کتاب و تحقیقات این دانشگاه برای آنها بسیار جذاب بود به نحوی که اصرار کردند تحقیقات و مقالات تولیدی دانشگاه علوم انتظامی به سازمان اینترپل ارسال شود.

  عصار افزود: پلیس باید دانش بنیان فکر کند،آینده نگر باشد و بداند روش های پیش بینی و پیشگیری از وقوع جرایم چیست؛ در حقیقت این روش ها حاصل تلاش گروه علمی پژوهشی دانشگاه ها می باشد که از طریق تحقیقات و حجمی از دانش به دست می آید.


  برچسب‌ها:
  نوشته شده در يکشنبه 15 بهمن 1391 ساعت 7:05 توسط : مدیر | دسته : اخبار دانشگاه | 290 بازدید
 • []


 • تهران - مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور به اتمام مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون دوره های مهندسی فناوری کارشناسی حرفه ای ناپیوسته ترمی سال 1392 دانشگاه جامع علمی کاربردی در ساعت 24 شنبه شب - 14 بهمن ماه - اشاره کرد و گفت که این مهلت تمدید نخواهد شد.
  پرتال دانشگاهی به نقل از ˈحسین توکلیˈ روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ناپیوسته ترمی علمی کاربردی از دوم بهمن ماه آغاز شد و تا صبح امروز(شنبه)، تعداد 76 هزار و 107 نفر با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده اند.
  وی از داوطلبانی که تاکنون ثبت نام خود را انجام نداده اند، خواست حداکثر تا ساعت 24 امشب، به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را انجام دهند.
  توکلی با بیان اینکه پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون صرفا به شیوه اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش امکانپذیر است، توضیح داد: داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام، مبلغ 144 هزار ریال را از طریق کارت های اعتباری عضو شبکه بانکی شتاب به عنوان هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی پرداخت کنند و سپس به تکمیل تقاضانامه های مربوطه بپردازند.
  آزمون دوره های مهندسی کارشناسی حرفه ای ناپیوسته ترمی سال 1392 دانشگاه جامع علمی کاربردی برای چهار گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر در 181 رشته برگزار می شود.
  این آزمون روز جمعه 20 اردیبهشت ماه 1392 در حوزه های امتحانی استان های مختلف کشور برگزار خواهد شد.


  برچسب‌ها:
  نوشته شده در شنبه 14 بهمن 1391 ساعت 11:19 توسط : مدیر | دسته : پذیرش دانشجو | 319 بازدید
 • []


 • فرایند توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 92 از یکشنبه در سامانه سازمان سنجش آغاز می شود.
  به گزارش خبرنگار مهر، این آزمون برای ‌133 کد رشته‌‌ امتحانی‌ در صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه، پنچشنبه و جمعه 18، 19 و 20 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
  کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز یکشنبه 15 بهمن ماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
  داوطلبان لازم است بر اساس مشخصات شناسنامه ای و یا شماره پرونده و کد رهگیری وارد سایت سازمان شده و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.
  آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از 66 کد رشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم هستند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از سایت این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.


  برچسب‌ها:
  نوشته شده در شنبه 14 بهمن 1391 ساعت 11:17 توسط : مدیر | دسته : پذیرش دانشجو | 267 بازدید
 • []

 • پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاري آريا- رياست دانشگاه غير انتفاعي توران با اشاره به اينکه آزمون ورودي دانشگاه هاي غيرانتفاعي همزمان با دانشگاه هاي دولتي از سوي سازمان سنجش صورت مي گيرد گفت:دانشگاه هاي غيرانتفاعي تحت نظارت وزارت علوم و تحقيقات است و مدرک تحصيلي دانشجويان از سوي وزارت  علوم و تحقيقات صادر مي شود و مدرک دانشگاه هاي غيرانتفاعي با دانشگاه هاي دولتي برابر است و هيچ فرقي ندارد.
  به گزارش خبرگزاري آريا، مسعود خالقي در آيين ديدار با نماينده مردم دامغان در مجلس شوراي اسلامي شهرستان به  فلسفه و جودي دانشگاه هاي غيرانتفاعي پرداخت و گفت: شوراي انقلاب فرهنگي از دهه 60 به اين نتيجه  رسيد که دانشگاه هاي غيرانتفاعي  شکل بگيرند و در حال حاضر دانشگاهاي غيرانتفاعي نمود بيشتري پيدا کرده اند.
  وي بيان داشت :در حال حاضر 330 دانشگاه غير انتفاعي در ايران در حال فعاليت هستند وقريب به 90 درصد ازپذيرش دانشجويان کارشناسي ناپيوسته رشته هاي فني مهندسي  که از سوي وزارت علوم و تحقيقات صورت مي گيرد مربوط به دانشگاه هاي غير انتفاعي است و در واقع وظيفه دانشگاه هاي دولتي به دانشگاه هاي غير انتفاعي محول شده است و دانشگاه هاي دولتي بيشتر به سمت  تحصيلات تکميلي ميل مي کنند و حوزه کارشناسي نا پيوسته به دانشگاه هاي غير انتفاعي محول شده است.
  خالقي اضافه نمود:دانشگاه غير انتفاعي توران بعد  از گرفتن مجوز از شوراي گسترش آموزش عالي با سه رشته در مقطع کارشناسي ناپيوسته شروع به فعاليت نمودو هم اکنون با جذب بيش از 700دانشجو  در دو مقطع کارداني پيوسته و کارشناسي ناپيوسته  در  11 رشته تحصيلي فني و مهندسي ادامه فعاليت مي دهد واين دانشگاه اولين دانشگاه غير انتفاعي است که درزمينه فني و مهندسي در  دامغان راه اندازي گرديده است و فعاليت مي کند.
  وي ادامه داد: شهريه يک ترم تحصيلي دانشجويان قريب به 500 هزار تومان مي رسد که البته از سوي صندوق رفاه به دانشجويان وام تحصيلي در هر ترم تعلق مي گيرد.
  خالقي ادامه داد:يکي از برنامه هاي مورد نظر ما در آينده اي نزديک افزايش رشته و اضافه نمودن مقطع کارشناسي پيوسته به اين دانشگاه هستيم و رشته هاي فني و مهندسي در اين دانشگاه را کامل تر کنيم که قطعا منتج به نتايجي خواهد شد که در ابتدا خود شهرستان از آن بهره خواهد برد.
  رياست دانشگاه غيرانتفاعي توران خطاب به نماينده مردم دامغان در مجلس شوراي اسلامي گفت:ما از شما نماينده اين شهرستان انتظار داريم به عنوان فردي که با وزارت علوم و نهادهاي قانون گذار در ارتباط است،خواهشمنديم  اهتمام بيشتري در بررسي و برطرف نمودن مشکلات دانشگاه غيرانتفاعي داشته باشيد .
  معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه غيرانتفاعي توران در اين ديدار اظهار داشت:گسترش و توسعه دانشگاه هاي اين شهرستان نمودش در معيشت مردم شهرستان دامغان است و به توسعه و پيشرفت شهرستان کمک خواهد نمود.
  رضا آشوري با بيان اينکه سه سال از تاسيس اين دانشگاه مي گذرد ودر طول اين مدت اين دانشگاه تاکنون بيش از 700 دانشجو  در 11 رشته  فني و ومهندسي توانسته جذب نموده است ،اضافه نمود: اين رشد يک رشد جهشي در مقايسه با ديگردانشگاه هاي شهرستان ها است و به دليل اينکه شهرستان دامغان مجاورت و همسايگي با استان هاي پرجمعيت همانند اصفهان، خراسان ،گلستان ،مازندران وتهران قرار دارد به راحتي ميتواند منشا اثر باشد و با جذب بيشتر دانشجو و گسترش دانشگاه هاي اين شهرستان  به توسعه و پيشرفت دامغان کمک نمود.
  وي خطاب به دکتر رستميان نماينده مردم دامغان در مجلس شوراي اسلامي گفت : با توجه اينکه  شما ازقشر دانشگاهي و از اساتيد و رياست هاي دانشگاه ها بوده ايد اين موضوع قطعا مي تواند کمک خوبي در جهت پيشبرد و گسترش و توسعه دانشگاها شهرستان دامغان باشد.
  مهندس آشوري اضافه نمود:ان شالله از نماينده مردم دامغان انتظار مي رود خلاهاي  قانوني که  در دانشگاه هاي غيرانتفاعي وجود دارد و موارد و مسائلي که نياز به قانون گذاري دارد بررسي ،پيگيري و کمک نمايند.
  آقاي رستميان هم در اين ديدار  قول مساعد دادند که همکاري لازم  در زمينه قانون گذاري ، بررسي و برطرف نمودن مشکلات دانشگاه هاي غيرانتفاعي انجام دهدودر جهت تکميل نمودن رشته هاي فني و مهندسي در اين دانشگاه بطور کامل تلاش نمايند.


  برچسب‌ها:
  نوشته شده در پنجشنبه 12 بهمن 1391 ساعت 7:21 توسط : مدیر | دسته : دانشگاه غیر انتفاعی | 264 بازدید
 • []

 • برچسب‌ها: ,
  نوشته شده در دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 18:05 توسط : مدیر | دسته : | بازدید


 • سفارش تبليغات
  سفر به ترکیه | منزل مبله شیراز | پاپ آپ استند نمایشگاهی | هتل و اقامت | دیاگ | میز کانتر | گیت کنترل تردد | نوبت دهی پزشکان شیراز | پاپ آپ نمایشگاهی | فلزیاب | آگهی استخدام | فلزیاب | دستگاه فلزیاب | منزل مبله شیراز | لباس هندی | سفر به تایلند| ثبت شرکت | منزل مبله شیراز | راهنمای سفر | سفر به گرجستان | خرید سرور مجازی | دکتر نوروزیان | فلزیاب | سفر به روسیه | محمد دبیری
  X
  تبليغات