معاون آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: وزارت علوم مجوز راه اندازی ۳۴ رشته محل کارشناسی ارشد توسط این دانشگاه را صادر کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور ابوالفضل فراهانی در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم مجوز راه اندازی ۳۴ رشته محل کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را صادر کرد.

وی ادامه داد: این رشته محل ها براساس سند آمایش و براساس طرح مطالعاتی دانشگاه، تقاضا و بررسی شده بود که شورای گسترش وزارت علوم مجوز راه اندازی آن را صادر کرد.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: اغلب این رشته محل ها در  گروه علوم انسانی بوده و در اکثر استان های این دانشگاه توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور هم به صورت الکترونیکی و هم به سبک معمول دانشگاه در این رشته محل ها از سال آینده دانشجو پذیرش خواهد کرد.موضوع : پذیرش دانشجو | بازدید : 1 | تگ ها : دانشگاه, اخبار دانشگاه, دانشگاه فردوسی
تاريخ : چهارشنبه 29 دی 1395 | 12:04 | نویسنده : مدیر

دانشگاه فردوسی دانشجوی بدون آزمون در رشته حقوق خصوصی برای نیمسال دوم ۹۵-۹۶ پذیرش می کند.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فردوسی مشهد، این دانشگاه براساس آیین نامه استعدادهای درخشان برای مقطع دکتری رشته حقوق خصوصی دانشجو پذیرش می کند.

مهلت ثبت نام برای پذیرش در این دوره از ۲۸ دی ماه آغاز می شود و تا ۵ بهمن ماه ادامه دارد.موضوع : پذیرش دانشجو | بازدید : 5 | تگ ها : دانشگاه, اخبار دانشگاه
تاريخ : سه شنبه 28 دی 1395 | 12:23 | نویسنده : مدیر

نماینده وزارت علوم اتریش از اختصاص بودجه به پروژه های اقتصادمحور در این کشور خبر داد و گفت: ۸۰ درصد دانشجویان در دانشگاه های دولتی تحصیل می کنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، استفان ذوتی مدیرکل آژانس همکاری های علمی و آموزشی اتریش صبح امروز در کنفرانس توسعه همکاری های علمی آتی ایران و اتریش که در دانشگاه خوارزمی در حال برگزاری است، گفت: اولین جلسه هیات اتریشی روز گذشته با معاونان وزیر علوم برگزار شد. درک مشترکی بین ایران و اتریش وجود دارد. سند همکاری علمی، آموزشی ایران و اتریش امضا شد و ما در صدد هستیم این همکاری ها را توسعه دهیم. در گام اول با چهار دانشگاه برنامه ها و پروژه های مشترک خواهیم داشت.

وی ادامه داد: بیشتر علاقمند هستیم در زمینه پتروشیمی با دانشگاه های ایرانی همکاری داشته باشیم و این افتخار بزرگی است برای ما که با کشور ایران همکاری علمی داریم و مشتاق گسترش این همکاری ها هستیم.

در ادامه، خانم مارگریت وگویج نماینده وزارت علوم اتریش گفت: ما به دنبال همکاری مشترک و گسترش استعدادها هستیم و ۱۳ تفاهم نامه تاکنون امضا کرده ایم و این می تواند برای مراکز تحقیقاتی و علمی هر دو کشور مفید باشد. وزارت اقتصاد ما در اتریش برای پروژه های تحقیقاتی اقتصاد محور بودجه اختصاص می دهد. وزارت علوم ما نیز بودجه ای را برای تحقیقات علمی در نظر گرفته است.

نماینده وزارت علوم اتریش افزود: ما در اتریش ۲۲ دانشگاه دولتی و ۱۲ دانشگاه خصوصی داریم و دانشجویان بین المللی ما در حال افزایش هستند. یک چهارم دانشجویان ما خارجی هستند که بیشتر از کشورهای آلمان و ایتالیا جذب دانشگاه های ما می شوند. دانشجویان ما ۸۰ درصد در دانشگاه های دولتی تحصیل می کنند که ۱۴ درصد آنها در علوم کاربردی تحصیل می کنند.

وی ادامه داد: کشور اتریش از جمله کشورهایی است که در زمینه های نوآوری های علوم پیشرفت های خوبی داشته است و مشتاق همکاری علمی با کشور ایران هستیم.معاون آموزشی وزیر علوم گفت: بحث حذف پایان نامه قابل تأمل است و باید شرایطی وجود داشته باشد که قابل اجرا باشد اما باید نظارت بر پایان نامه را دقیق تر کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، دکتر مجتبی شریعتی نیاسر صبح امروز در حاشیه کنفرانس توسعه همکاری های علمی آتی ایران و اتریش که در دانشگاه خوارزمی در حال برگزاری است، با اشاره به سند ملی آموزش (۲۰۳۰) گفت: آنچه که در این خصوص پوشش خبری داده شد، رونمایی نسخه اولیه سند بود و وزیر علوم آن را امضا نکرده بود. صرفا یک نسخه اولیه بود که بتوانیم حرف هایی را در عرصه جهانی مطرح کنیم.

وی افزود: در حال حاضر این شروع خوبی است و محافل مختلف از جمله شورای عالی انقلاب فرهنگی می توانند به این موضوع ورود کنند و نسبت به تکمیل آن گام هایی بردارند.

معاون آموزشی وزیر علوم ادامه داد: این نسخه گام اولیه بود و نمی توان به آن نقدی جدی وارد کرد و ما باید برای تکمیل و اصلاح این سند کمک کنیم و تمام محافل ذیربط نیز می توانند این پیش نویس را بررسی و تکمیل کنند تا با محوریت دفتر یونسکو این متن کامل شود.

شریعتی نیاسر در ادامه درباره بازنگری دروس دانشگاهی گفت: تا سال گذشته ۶۰۰ برنامه بازنگری شده بود که شامل برنامه هایی می شد که ۱۰ سال از عمر آنها گذشته است. در سال جاری نیز تصمیم گیری بر این شد تا از دروسی که بیش از ۵ سال از عمر آنها می گذرد، بازنگری صورت گیرد در حال حاضر ۷۰ کارگروه مختلف در این زمینه ها تشکیل شده است.ادامه مطلب

معاون آموزشی وزارت علوم اعلام کرد: درصدد هستیم تا ۵ سال آینده با برنامه ریزی هایی که انجام می دهیم دانشگاه های ما در بین ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار گیرند.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از  خبرنگار مهر، دکتر مجتبی شریعتی نیاسر صبح امروز در نشست و کنفرانس توسعه و همکاری های علمی آتی ایران و اتریش که در دانشگاه خوارزمی در حال برگزاری است، با اشاره به تحصیلات عالی ایران و تنوع دانشگاه ها گفت: در ایران ۱۵۵ دانشگاه ملی وجود دارد. ما دو دانشگاه ویژه داریم که نقش ویژه ای در علوم مهارتی دارند. همچنین دانشگاه خصوصی مانند دانشگاه آزاد و دانشگاه های غیرانتفاعی داریم و بیشتر از چهار میلیون دانشجو داریم که ۵۸ درصد آنها در دانشگاه های دولتی و مابقی در دانشگاه های خصوصی تحصیل می کنند.
ادامه مطلب
موضوع : | بازدید : | تگ ها : ,
تاريخ : پنجشنبه 15 مهر 1395 | 14:01 | نویسنده : مدیر


فروش عطرهای برتر با ماندگاری بالا در فروشگاه اینترنتی عطر پرشین فیوم.

 


www.persianfume.ir

 

 

    خرید عطر و ادکلن،خرید عطر مردانه،خرید عطر زنانه  با برترین برند های روز دنیا در فروشگاه عطر پرشین فیوم

 

مطالعه آخرین مقالات و اخبار دنیای عطر ،تاریخچه عطر،انواع عطر،عطرهای محبوب در فروشگاه عطر پرشین فیوم

 صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 47 صفحه بعد

پیچک