به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، این جلسه با حضور نمایندگان تمامی واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نماینده سازمان سنجش و با هدف تشریح ضرورت تکمیل ظرفیت و اتخاذ رویه واحد میان مراکز آموزشی این دانشگاه برگزار شد.

جلسه هماهنگی ستاد دانشگاه جامع علمی کاربردی و واحدهای استانی این دانشگاه برای تکمیل ظرفیت نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۶ برگزار شد.

در این جلسه نماینده سازمان سنجش جزئیات مربوط به پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت برای مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی را تشریح کرد.

اطلاع رسانی در خصوص اجرای تکمیل ظرفیت از طریق پرتال دانشگاه و سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.نتایج نهایی دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی روز سه شنبه ۲۷ مهرماه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی دکتر حسین توکلی - مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزشی مهارتی دانشگاه علمی کاربردی ۲۷ مهرماه اعلام می شود.

وی افزود: پذیرفته شدگان برای ثبت نام در واحدهای آموزشی پذیرفته شدگان باید به برنامه زمانی که همزمان با اطلاعیه اعلام نتایج نهایی منتشر می شود با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به نشانی تعیین شده جدول شماره ۴ دفترچه راهنمای ثبت نام مراجعه کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: پیش از این حدود ۹۰ هزار نفر در دوره های کارشناسی حرفه ای و مهندسی فناوری نظام آموزشی مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی ثبت نام کرده اند.سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی از تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای (ناپیوسته) سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید گفت: ظرفیت برخی از مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶- ۹۵ تکمیل نشده است.

وی افزود: با درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی و موافقت وزیر علوم، مراکز این دانشگاه می توانند نسبت به پذیرش دانشجو و تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی ناپیوسته خود اقدام کنند.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: اطلاعات تکمیلی بزودی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. 

 

 

ثبت نام در رشته های مهارت محور دوره کارشناسی ناپیوسته دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات

 

 

پذیرش دانشجو برای ترم پاییز در دوره کارشناسی ناپیوسته رشته های مخابرت (گرایش های دیتا، سیار، نوری، بهره برداری) و کارشناسی حرفه ای پست، بر اساس قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام می گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پست و مخابرات، پذیرش دانشجویان، بدون آزمون ورودی و در چارچوب شرط معدل است. دانشکده با اعضای هیات علمی و اساتید مجرب و ظرفیت ها و امکانات آموزشی بسیار خوب خود آمادگی پذیرش علاقمندان به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را دارد. در این گزارش تاکید شده است که : فارغ التحصیلان دانشکده با توجه به شرایط خاص بخش ICT کشور و همچنین دانش و مهارت کاربردی که در طول زمان تحصیل کسب می کنند، امکان بیشتری برای جذب در بازار کار دارند.
در ادامه این گزارش آمده است : به منظور حمایت و تشویق فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی با معدل های بالا برای ثبت نام در دوره های مختلف دانشکده، به دارندگان معدل 16 و بالاتر معادل 20 در صد در ترم اول تخفیف شهریه تعلق می گیرد. همچنین برای کارکنان و فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات و سازمان ها و شرکت های تابعه ی این وزارت نیز 15 در صد تخفیف شهریه و شرایط ویژه پرداخت در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره تحصیلی دانشکده پست و مخابرات به شماره های 44658662 و 44641020-021 تماس بگیرند. یا به وبسایت  http://ictfaculty.ir مراجعه نمایند.مشاور عالی سازمان سنجش گفت: با توجه به آمار ثبت نام و ظرفیت پذیرش در دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی، تنها یک پنجم ظرفیت پذیرش در این دوره ها ثبت نام کردند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزشی مهارتی دانشگاه علمی کاربردی چهارشنبه ۱۷ شهریورماه به پایان رسید و تعداد ۱۰۳ هزار و ۹۳۱ نفر در این دوره ها ثبت نام کردند.

وی افزود: با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش در این دوره ها ۴۹۱ هزار و ۷۳۵ نفر بود، به این ترتیب تنها یک پنجم میزان ظرفیت در این دوره ها ثبت نام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مراحل اجرایی پذیرش داوطلبان در این دوره ها در فرصت های بعدی اعلام می شود.موضوع : | بازدید : | تگ ها : ,
تاريخ : پنجشنبه 15 مهر 1395 | 14:01 | نویسنده : مدیر


فروش عطرهای برتر با ماندگاری بالا در فروشگاه اینترنتی عطر پرشین فیوم.

 


www.persianfume.ir

 

 

    خرید عطر و ادکلن،خرید عطر مردانه،خرید عطر زنانه  با برترین برند های روز دنیا در فروشگاه عطر پرشین فیوم

 

مطالعه آخرین مقالات و اخبار دنیای عطر ،تاریخچه عطر،انواع عطر،عطرهای محبوب در فروشگاه عطر پرشین فیوم

 صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد

پیچک